מרפאת שיניים – ד"ר דימטרי  מרטיננקו
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3225354
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הטיפולים במרפאה

 
במרפאת שיניים – ד"ר דימטרי מרטיננקו מעניקים לכם את הטיפולים הבאים:
 
  • טיפולים משמרים – ישנם סוגים שונים של טיפולים שמטרתם היא לשמור על בריאות הפה, השיניים והחניכיים ולמעשה לשמור על המצב הקיים. טיפולים אלה נקראים טיפולים משמרים והם כוללים: שיחזורים וסתימות, טיפולי שורש, איטום חרירים וחריצים ועוד.
 
  • עקירות – הרס וריקבון של השיניים יכולים להיווצר כתוצאה מהזנחה או ממחלה. במיקרים כאלה אין ברירה אלא לעקור את השן. עקירות פשוטות או כירורגיות יכולות לעזור גם לפתור בעיות דנטליות שמקורן בצמיחת שיניים עודפות או עקומות.
 
  • השתלות עצם – במקרים שבהם נדרשת השתלת שיניים ואין מספיק עצם כדי לבצע השתלה דנטלית, יש צורך בטיפול מקדים, שנקרא השתלת עצם. את השתלת העצם מבצעים בלסת, כדי לאפשר לשתל הדנטלי להיקלט כראוי.
 
  • השתלות שיניים – כיום הטיפול שנחשב לטוב ביותר לטיפול במחסור של שיניים, הוא השתלת שיניים. שתלים דנטליים יאפשרו לכם ליהנות מתפקוד בריא ונכון של הפה בזמן אכילה, לעיסה ודיבור וכמובן גם מהיתרונות האסתטיים של פה מלא שיניים.
 
  • טיפולי שיננית – שמירה על היגיינת הפה ובריאותו תלויה קודם כל בהרגלים נכונים, והשיננית יכולה לסייע לכם ולהדריך אתכם בהם. מעבר לכך, השיננית אחראית על ניקוי אבנית, הסרת תחבושות למטופלים, בביצוע צילומי רנטגן, הורדת תפרים, ליטוש סתימות ועוד.
 
צוות מרפאתו של ד"ר מרטיננקו מאחל לכם רפואה שלמה. לתיאום ביקור במרפאה ולקבלת פרטים נוספים על הטיפולים שלנו, צרו קשר או חייגו: 072-3225354.
 
 
טיפולים משמרים
 
 
 
 שיקום הפה